השכרה לפי שעה

רנטולס היא חנות להשכרת כלי עבודה לפי שעה/יומי/שבועי/טווח ארוך.
בעולם היומיומי שלנו, רבים מאיתנו זקוקים לציוד וכלי עבודה לצרכים שונים, זה לא תמיד משתלם לרכוש את הכלי הנדרש כל פעם, ולכן חנות ההשכרה הדיגיטלית והפרונטלית שלנו כאן בשבילכם.
השכרה לפי שעה- משכירים עבור זמן העבודה המיועד.

המשימה שלנו היא לספק לכם את הכלי או הציוד שאתם זקוקים לו, בדיוק בזמן שאתם צריכים אותו, ואנחנו מתחייבים להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר ובמחיר הכי הוגן.

כלים וציוד לכל מטרה- אצלנו תוכלו למצוא ציוד וכלי עבודה לכל צורך ולכל מטרה. יש לנו מגוון רחב של כלים ידניים, מכונות, כלי גינון, עשה זאת בעצמך, כלים מוטורים, פנאומטיים, נטענים ועוד.
לא משנה מהי רמת הניסיון שלכם -לנו יש את הפתרון המדויק עבורכם.

השכרה לפי הצורך- אצלנו, אתם יכולים לשכור את הציוד או הכלים הנדרשים בדיוק לפי הצורך שלכם. זה לא חייב להיות השכרה ארוכת טווח, אתם יכולים לשכור אותם לשעה, יום, שבוע או גם לתקופות ארוכות יותר. אצלנו, אתם שולטים בזמן שלכם.

אתם לא לבד- אנחנו כאן גם כדי לסייע בייעוץ ובהכוונה. אנו מבינים שלא תמיד פשוט לבחור את הכלי הנכון, ולכן אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין איזה ציוד או כלי הוא הכי מתאים לכם ולמשימה שלכם.

חזון החברה- שינוי מתוך תרבות הצריכה לתרבות השימוש הפרונטלית!
החברה שלנו מאמינה בשינוי.אנחנו לא רק רואים את העתיד, אלא יוצרים אותו.
עבורנו, השינוי הוא לא רק משימה אלא חזון ! והיא הדרך שבה אנחנו בונים את העולם המתממש ובא.
בעולם זה, אנו רואים מעבר מתרבות הצריכה בה הרכישה והאחזקה של כלים הייתה מטרה ראשית, אל מעבר לזה, לתרבות השימוש הפרונטלית. חשוב לנו שכל אחד יוכל להשתמש בכלים ובציוד בדיוק כשהוא זקוק להם, ללא הצורך ברכישה או אחזקה רגילה ומסורתית.
אנחנו חולקים את החזון שבהגדלת מבחר הכלים באופן חודשי ובשמירה על טכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת.
זה אומר שתמיד תוכלו למצוא אצלנו את הציוד החדש ביותר והטכנולוגיה המתקדמת ביותר, כדי שתוכלו לפתח את הפרויקטים שלכם על הצד הטוב ביותר.
אנחנו דוגלים גם בשימור הסביבה. אנו מאמינים שניתן לשדרג את איכות הסביבה גם דרך שימוש חוזר בכלים ובאביזרים. ניצול מרבי של משאבים הוא חלק ממסר הסביבה שלנו, ואנו עוברים דרך שמצייתת לשמירה על עולמנו.
ואפילו יותר מזה, אנחנו חושבים שהשימוש הפרונטלי הוא לא רק עקרון עסקי - הוא סגנון חיים. אנחנו מחמיאים למשתמשי רנטולס שבוחרים את השקט והאיכות שמספקים כלים מוכנים לשימוש, ואנחנו מתחייבים להמשיך ולשרת את צרכיהם עם מוצרים איכותיים ובשירות אדיב ומקצועי.
אז הצטרפו אלינו ותעזרו לנו לשנות את הדרך שבה אנחנו רואים את העולם. ביחד, אנחנו יכולים ליצור משמעות אמיתית ולשנות את הדינמיקה של השימוש והתרבות שבה אנחנו חיים.

אנחנו מזמינים אותכם להשכיר את הציוד או הכלי הנדרשים, ולהתעניין במה שיש לנו להציע.
קהל הלקוחות שלנו מגוון וכולל פרטיים, עשה זאת בעצמך, בעלי מקצוע, חובבנים וחברות שונות. הם מבינים שיש לנו את הפתרון לכל צורך, והם חוזרים אלינו שוב ושוב.
מוזמנים להתרשם, להתייעץ, או אפילו סתם להגיד שלום, הקפה עלינו :)